یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
۰۹۱۷۰۰۰۹۶۲۶
۰۷۱۳۷۳۴۰۲۹۹
شیراز اسکان

اجاره منازل و سوئیت و آپارتمان های مبله در شیراز

۰۷۱۳۷۳۴۰۲۹۹
۰۹۱۷۰۰۰۹۶۲۶

قوانین رزرو

مراحل رزرو خانه مسافریا واحد اقامتی 
شما می توانید پس از مشاهده تصاویر واحد ها و مطالعه اطلاعات دقیق هر کدام از آنها واحد اقامتی مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مرحله بعد مبلغ اجاره و در نهایت رزرو واحد مورد نظر انجام دهید

توجه
 
-
همیشه تصاویر ممکن است از واقعیت ظاهری اشیاء و زیباتر به نظر برسد لذا در این وبسایت برعکس برخی از وبسایت های مشابه که سعی بر روتوش و زیباسازی عکس ها و جلب نظر مشتریان از این طریق دارند سعی شده تمامی تصاویر واحد های اقامتی به طور کامل و بدون کوچکترین تغییری در سایت درج شده است.
-
رزرو هرگونه واحد اقامتی از مرکز اسکان و رزرواسیون شیراز اسکان به منزله پذیرش و تائید کل موارد مطرح شده در این صفحه با عنوان (قوانین و مقررات رزرو) از جانب شما مسافر محترم می باشد می توانید از این صفحه پرینت تهیه کرده و یک نسخه از آن را داشته باشید .
-
مرکز اسکان و رزرواسیون شیراز اسکان به دلیل احترام به حقوق مسافران محترم از درج حداقل قیمت برای هر واحد اقامتی اقدام نموده است

لطفاً قبل از واریز وجه موارد زیر را مطالعه نمائید .
مرکز اسکان و رزرواسیون شیرازاسکان متعهد می گردد.
1-
واحد اقامتی مورد نظر باید دقیقاً با عکس های درج شده در سایت تطابق داشته باشد .
2-
مشخصاتی که جهت معرفی واحد اقامتی در سایت درج شده و با اطلاعاتی که از طریق تماس تلفنی در مورد امکانات واحد اقامتی در اختیار مسافرین محترم قرار می گیرد باید مطابق با واحد اقامتی مورد نظر باشد .
3-
وسایل و امکانات واحد اقامتی باید از نظافت مناسبی برخوردار باشند.
مسافرین محترم متعهد می گردند .
1-
واریز مبلغ پیش پرداخت به منزله تکمیل مراحل رزرو واحد اقامتی برای تاریخ های مورد نظر می باشد لذا از مسافرین محترم تقاضا می شود پس از مشاهده کامل تصاویر و مطالعه مشخصات واحد اقامتی و همچنین دریافت سایر اطلاعات مورد نیاز از طریق تماس تلفنی اقدام به رزرو و واریز مبلغ مورد نظر نمایند .
2-
مسافرین محترم در صورت انصراف از رزرو واحد اقامتی باید حداکثر24ساعت قبل از تاریخ رزرو و موضوع را به اطلاع برسانند تا مرکز اسکان و رزرواسیون شیراز اسکان کل مبلغ پرداختی مسافر عودت خواهد داد در غیر این صورت مدیریت سایت به علت تعهدی که نسبت به صاحب واحدها عهده دار می باشد  بر اساس قوانین هزینه کامل اقامت شب اول مسافر اخذ می گردد و در صورت جبران خسارت و پر شدن واحد توسط مرکز اسکان و رزرواسیون شیرازاسکان هزینه یک شب اخذ شده به مسافر محترم عودت میگردد.

توجه:
در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو و یا ابطال و انصراف از رزرو در ایام نوروز از تاریخ 25 اسفند تا 15 فروردین هر سال هیچگونه وجهی به مسافر مسترد نخواهد شد.

3-همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی ( شناسنامه – کارت ملی و ... )سرپرست و همراهان در زمان ورود به هتل یا واحد اقامتی الزامی است .
4-
ساعت تحویل واحد ساعت 14 اولین روز اجاره و زمان تخلیه واحد با در نظر گرفتن زمان دو ساعته نظافت و سرویس ساختمان تا ساعت 12 آخرین روز اجاره می باشد و در صورت درخواست مهمان جهت افزایش اقامت تا ساعت 19 معادل 50 درصد و پس ازآن هزینه کامل یک شب اقامت از مهمان اخذ می گردد .
5-
در صورت نیاز به تحویل واحد زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر اززمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.
6-
با توجه به قرار دادن مشخصات و عکس های فراوان از واحدها، مبلغ اجاره فقط قبل از سفر تعیین می شود و شما می توانید بر اساس میزان بودجه خود گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید هنگام تحویل واحد امکان تخفیف وجود ندارد .
7-
برابر بودن تعداد مسافرین و خودرو با تعداد اعلام شده در صورت افزایش تعداد افراد نسبت به تعداد اعلام شده به مبلغ اجاره افزوده خواهد شد.
8-
همراه داشتن حیوانات( سگ و ...) به داخل خانه مسافرو سایر واحد های اقامتی ممنوع می باشد .
9-
پس از دریافت کلید واحد رزروی ، شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات و قراردادهای همان واحد که از طرف مرکز اسکان و رزرواسیون شیرازاسکان  مطرح و تنظیم می شود هستید( ضمن اینکه قبلاً شرایط رزرو سایت شیرازاسکان را خوانده و پذیرفته اید.)

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام